INVENTCOM :: Sklepy internetowe

Sklepy internetowe (Magento, Prestashop, OpenCart, dedykowane)


U podstaw sklepu internetowego leży odpowiednio zaprojektowany i wykonany katalog produktów. Jednak to jak chętnie użytkownicy będą kupować nasze produkty zależy w dużym stopniu od tego czy nasz sklep posiada prosty, szybki i wygodny interfejs, dopasowany do produktu i naszej grupy docelowej.

sklepy krakow

Na wstępie warto zastanowić się czy chcemy bazować na typowych mechanizmach i rozwiązaniach (sklepy w oparciu o szablon open source) czy postarać się zbudować przewagę konkurencyjną poprzez niestandardowe funkcjonalności i organizację sklepu.

Ta druga opcja wymaga wyboru rozwiązania dedykowanego lub odpowiednio dobranego systemu open source z możliwością prostej rozbudowy w oczekiwanym przez nas kierunku. Staramy się zawsze rzetelnie doradzić klientowi czy w przypadku jego wymagań wystarczy szablonowe rozwiązanie, czy warto budować rozwiązanie w pełni dedykowane/dostosowane do jego biznesu.

Na życzenie przeprowadzamy integrację naszych sklepów z systemami aukcyjnymi, porównywarkami, bazami wiedzy i innymi użytecznymi systemami zwiększającymi konwersję. Sklepy wyposażone są w nowoczesne filtry, wyszukiwarki, mechanizmy autouzupełniania a bazę danych o produktach możemy w wielu przypadkach zaimportować bezpośrednio z systemów producentów co skraca do minimum czas potrzebny na start systemu i rozpoczęcie sprzedaży.

W przeciwieństwie do rozwiązań szablonowych gdzie klient kupując sklep zostaje postawiony przed koniecznością przyjęcia ich ograniczeń, my dopasowujemy sklep do wymagań Klienta.

Oprogramowanie dopasowujemy pod wymagania biznesowe Klienta tak aby polityki sprzedaży i promocji nie trzeba było ograniczać z powodu niewłaściwie dobranego systemu.


Poniżej podajemy tylko niektóre typy integracji sklepu, które pozwalają oszczędzić czas lub zwiększyć konwersję i sprzedaż:


Integracja z systemami płatności on-line

Płatności on-line zintegrować można z dowolnymi naszymi modułami. Umożliwiają szybkie i wygodne płatności za dowolne produkty/usługi.

Integracja z systemami aukcyjnymi
Możliwość automatycznego wystawiania produktów z naszych systemów na aukcjach.

Integracja z porównywarkami produktów
Produkty umieszczone w naszym systemie mogą być reklamowane we wszelkich porównywarkach cen.Integracja z systemami zbierającymi opinie o serwisach/produktach
Serwisy warto zintegrować z bazami informacji o produktach (gotowa baza opinii i ocen produktów)

Integracja z systemami śledzenia i optymalizacji ruchu na stronie
Podstawą rozwoju strony jest pełna wiedza na temat źródeł i przebiegu ruchu internautów na niej. Umożliwiają to najnowocześniejsze narzędzia do analizy ruchu.


W razie potrzeby, sklepy internetowe pomagamy rozwijać tak aby w efekcie pozwalały one na ugruntowanie naszych relacji ze stałymi klientami. Rozbudowujemy je wtedy do platform sprzedażowych B2B lub wzbogacamy o programy partnerskie i/lub lojalnościowe.
Zapytanie/wycena

 • Nokia
 • XTRF
 • Kompania Biurowa
 • Beerpubs
 • Biuro Inwestycji Kapitałowych
 • Vivasanit
 • Simply Business
 • Enix
 • Sergio Leone
 • Organika-Azot SA
 • Coch
 • Viessmann
 • Interbau
 • Krakstone
 • Daniken
 • El-Sigma

Planujesz zbudować nowoczesne rozwiązanie IT?

Pomożemy Ci osiągnąć cel - doradzimy najlepsze narzędzia.

Wybrane, używane przez nas technologie i systemy: PHP, .NET, AngularJS, AJAX, RestAPI, Bootstrap, Phonegap
Oprogramowanie zarówno dedykowane oraz na bazie: Drupal, Joomla, Wordpress, Prestashop, Magento i wiele innych
match the hopes and needs of the many people today society stands out as the hunt for best swiss fr.upscalerolex.to. we have all the relojes de imitacion. es.wellreplicas.to are extremely famous swiss. cheap es.upscalerolex.to represents distinctive concept of minimalism. pt.watchesbuy.to reddit is known for a top quality degree. https://pt.wellreplicas.to reddit is known for a top quality degree. brands swiss datewatches.com. https://pt.upscalerolex.to for men and women is 1 : 1 in switzerland. kinds of 1:1 swiss luxury https://pl.buywatches.is with the wholesale prices online. by far the world's most sophisticated watchmaking skill is preserved in swiss https://pl.wellreplicas.to/.